Дюваль: центр всебічного розвитку дітей
ЛІЦЕНЗІЯ З НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ
У СФЕРІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № АВ 0548997

(044) 379-07-21
(067) 232-71-36
(050) 256-62-26
смт Чабани
вул. Машинобудівників, 4-Б, оф. 2
вул. Польова, 16

duval-kids@hotmail.com


Наші послуги


Почесний член Всеукраінськоі асоціаціі розвитку дитини
Наші партнериОрганизация праздников и вечеринок

Columbus

СОЛЯНА КІМНАТА

РОЗКЛАД РОБОТИ
 
Пн. – Пт. 09.00 – 20.00
Початок першого сеансу – 09.00
Початок останнього сеансу – 19.00
Сб. 09.00 – 15.00
Початок першого сеансу – 09.00
Початок останнього сеансу – 14.00
Нд. вихідний
Перебування в соляній кімнаті (галотерапія) - унікальна метода реабілітації, профілактики та оздоровлення, грунтована на використанні штучного мікроклімату, близького за параметрами до умов підземних соляних спелеолікарень.

Загальні засади застосування галотерапії

 Реабілітація, профілактика і оздоровлення

  • Хвороби органів дихання: гострий, рецидивуючий бронхіт, пневмонія, хронічний необструктивний і обструктивний бронхіт, бронхіальна астма, бронхоектази, муковісцидоз, респіраторний аллергоз;
  • ЛОР-патологія: вазомоторний і алергічний риніт, аденоїдит, риносинусопатия, синусити, фарингіти;
  • Патологія шкірних покривів: атипічний дерматоз, нейродерміт, псоріаз, екзема, гіперсекреція сальних залоз, гнійничкові ураження шкіри, вугри; укріплення загального імунного захисту і підвищення неспецифічної резистентності; профілактика частих ГРВІ і ОРЗ; психо-эмоциональное напруга; сезонна депресія; поєднана серцево-судинна патологія.

 Галогігієна

 Паління, вплив поллютантів, поліноз; вугрова хвороба(акне); целюліт; шкіра, що в’яне; захворювання волосся, профілактика старіння.
 

 Протипоказання

Активні форми туберкульозу; кровотечі і схильність до них, епілепсія, виражені загострення захворювань бронхолегенової системи; грип, ГРВІ з лихоманкою і інтоксикацією.

Правила прийому процедур

Процедуру беруть в спокійному стані, не відволікаючись розмовами. Одяг не повинен стискати тіло і утруднювати дихання. У спелеокамеру не дозволено вносити сторонні предмети (дітям можна пластмасові іграшки). Перед сеансом забороняється користуватися парфумами. Сеанси слід проводити не раніше, ніж через 1 годину після їжі та фізичного навантаження.
При захворюваннях носа, придаткових пазух вдих і видих слід проводити через ніс.
При захворюваннях глотки, гортані, трахеї та бронхів після повільного глибокого вдиху, здійснюваного порціями необхідно затримати дихання на видиху (по можливості), а потім зробити видих як можна повільніше. Окремими порціями з тимчасовими проміжками між ними, близько 1 секунди. Рекомендується проводити 10-25 процедур, що призначаються кожен день, або через день.
Повторні курси рекомендується проводити через 4-6 місяців.
Слід розуміти, що при дії перших процедур у хворих на бронхіальну астму або хронічним бронхітом, можуть почастішати астматичні напади, посилитися кашель, збільшитися кількість сухих хрипів у легенях, знизитися прохідність легенів. Однак, як правило, через кілька днів ці явища зникнуть і настає помітне поліпшення.


Створення сайту: веб-студія Сергія Камінського © 2011—2021 duval-kids.com.ua всі права захищені