Дюваль: центр всебічного розвитку дітей
ЛІЦЕНЗІЯ З НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ
У СФЕРІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № АВ 0548997

(044) 379-07-21
(067) 232-71-36
(050) 256-62-26
смт Чабани
вул. Машинобудівників, 4-Б, оф. 2
вул. Польова, 16

duval-kids@hotmail.com


Наші послуги


Почесний член Всеукраінськоі асоціаціі розвитку дитини
Наші партнериОрганизация праздников и вечеринок

Columbus

МЕНТАЛЬНА АРИФМЕТИКА

Хочу, щоб моя дитина стала успішною людиною! Як виховати її такою?

Щоб дитина могла стати різнобічно розвиненою, їй необхідно навчитися витягати з пам’яті потрібну інформацію в потрібний момент, вміти оцінювати, аналізувати, робити висновки, а головне – досягати поставлених цілей.

Найефективнішим інструментом є інтелект. Він більше, ніж книжкова начитаність, вміння співати, грати в шахи чи добре здавати тести та іспити. Це скоріше вміння користуватися своїми знаннями. А ефективний інтелект – це здатність отримувати, обробляти і використовувати знання з максимальним ефектом, здатність діяти в напрямку бажаних цілей.

Наш новий курс  ментальної арифметики спрямований на розвиток інтелектуальних здібностей дитини, коли закладається основа для подальших навчальних успіхів та розвитку особистості. У результаті освоєння програми з ментальної арифметики дитина, наприклад, може додавати п’ятизначні числа за кілька секунд, але це не єдиний результат.

Завдяки ментальній арифметиці розвивається і поліпшується:

  • Концентрація уваги
  • Фотографічна пам’ять
  • Точність і швидкість реакції
  • Впевненість в собі
  • Творче мислення
  • Слух і спостережливість
  • Уява і уявлення
  • і, як наслідок, дитина стає успішною в навчанні

На початку тренувань з ментальної арифметики основна частина роботи полягає в інтенсивній роботі з рахівницею абакус.


На всіх стадіях навчання дитина використовує обидві руки для операцій з кісточками рахівниці, стимулюючи роботу обох півкуль головного мозку.

Діти вчаться рахувати подумки по 4-х видах основних математичних операцій, якими є додавання, віднімання, множення і ділення.

За рівною участю обох півкуль головного мозку процес навчання і мислення стає більш ефективним.

На кожному тренуванні поступово послаблюється необхідність використовувати абакус, стимулюється власна уява, завдяки чому вже через кілька занять, дитина може виконувати найпростіші розрахунки в уяві, подумки здійснюючи рухи кісточками уявного абакусу.


Дитина, яка вчиться за програмою ментальної арифметики, вирішує приклади, сприймаючи числа як картинки, тому що кожне число викликає в неї асоціацію відповідного зображення на кісточках рахунків.Створення сайту: веб-студія Сергія Камінського © 2011—2021 duval-kids.com.ua всі права захищені